Pieszo z Polski do Rzymu - podziękowania

 

 

Dziękuję bardzo wszystkim, którzy byli ze mną w trakcie przygotowań mojej podróży oraz podczas jej trwania. Przede wszystkim dziękuję z całego serca mojej cudownej rodzinie, wszystkim bliskim memu sercu, wspaniałym przyjaciołom i znajomym, na których zawsze mogłem liczyć. Dziękuję koleżankom i kolegom z byłej pracy.

 

Dziękuję wszystkim, którzy wsparli mnie na platformie Polak Potrafi, dziękuję za sponsorowanie mojej wyprawy: Środa XXI sp z o.o.MPECWiK Środa Wielkopolska, dziękuję moim partnerom: Klub Szalonego PodróżnikaZaniemyski Dzień PodróżnikaParafia św. Józefa w Środzie Wlkp.Średzkie Towarzystwo Naukowo - Kulturalne. Dziękuję mojemu patronowi medialnemu Poznaj Świat miesięcznik, dziękuję wszystkim mediom, w których pojawiła się informacja na temat mojej wyprawy oraz tym, które relacjonowały moją drogę: Gazeta ŚredzkaGłos Powiatu ŚredzkiegoGłos WielkopolskiRadio ESKARadio MeteorTVP3 Poznań - Witaj Wielkopolsko.

 

Dziękuję każdej osobie, którą poznałem w trakcie wędrówki, dziękuję za okazane serce, życzliwość, dach nad głową, jedzenie, możliwość wyprania ubrań, liczne rozmowy i wszelkie przejawy dobroci wobec mnie. Dziękuję za modlitwę, dziękuję za trzymane kciuki, za wszystkie budujące i miłe komentarze, polubienia, udostępnienia. Dziękuję każdemu kto dołączył do grona śledzących moją podróż.

Dobrze, że jesteście,każdy z Was jest bohaterem. Gdybym był zdany tylko na siebie, to dawno bym się załamał i wrócił do domu. Mój sukces jest Waszym sukcesem, obojętnie w jakim stopniu się do tego przyczyniliście. Mam nadzieję, że zostaniecie  ze mną na dłużej, bo na Rzymie nie kończę moich podróży, które uwielbiam. Samolotem, autem, pociągiem, autobusem, rowerem, hulajnogą czy pieszo, warto podróżować, poznawać świat, nasz kraj, otwierać się na ludzi. A jaki środek transportu wybiorę w przyszłości, to się jeszcze okaże.

 

15 października 2019

Wszystkie prawa zastrzeżone ©Polakwpodróży. Realizacja kapary.com